Sen noci marmeládové

O tom, že naše papírové tašky sbližují, se přesvědčujeme dnes a denně. Kromě jiného díky nim poznáváme zajímavé lidi, jejich odvážné plány a svěží nápady. Je nám ctí, že se můžeme stát součástí jejich příběhů a rádi se o ně zde s vámi podělíme.

Milovníci komiksových příběhů Čtyřlístku si jistě vzpomínají na Myšpulínův legendární vynález Mixle v piksle, s jehož pomocí uzavíral okolní zvuky do plechovek. Konzervy s ptačím zpěvem, lesním tichem nebo šuměním moře by jistě šly na dračku, přístroj však kromě Myšpulína zatím nikdo nesestrojil. Ještěže máme i další smysly, které můžeme hýčkat! Pokud chcete nadchnout své chuťové pohárky, čichové receptory i zrak zároveň, neměly by ve vaší spižírně chybět výrobky Hany Šindlerové, majitelky první a jediné marmeládovny v Praze.

Tady se marmelády rodí

Příběh usměvavé „královny marmelád“, jak se paní Šindlerové právem přezdívá, se začal psát už v dětství, které trávila s babičkou a dědou na zahradě a zpracováváním sezónního ovoce. Později procestovala kus světa, poznávala lokální kuchyně i cizokrajní suroviny, které začala kombinovat a vymýšlet nové, často netradiční chutě. Když se po několika letech strávených v Německu vrátila do Čech jako matka samoživitelka, byly to právě marmelády, které jí pomohly překonat smutek a daly jejímu životu nový směr. Z domácí výrobny jedlých dárků pro přátele a známé postupně vybudovala marmeládové panství, jehož produkty si rychle získaly srdce milovníků i znalců dobrého jídla.

Marmelády pouze z přírodních surovin

Ve chvíli, kdy v obchodě nebo na farmářském trhu sáhnete po půvabné sklenici s vlastnoručním popiskem z její dílny, začínáte psát svou vlastní pohádku, ve které chuť a kvalita vítězí nad neosobním přístupem a náhražkami. Marmelády a džemy paní Šindlerové obsahují minimálně 70 % ovoce od vybraných farmářů. Nenajdete v nich žádné konzervanty, barviva ani syntetická aditiva, těšit se naopak můžete na tradiční i originální chuťové kombinace, kvalitní ingredience a dokonale vyváženou chuť hodící se pro každou příležitost. Pokud máte chuť na klasiku, která nikdy nezklame, sáhněte po „staré dobré borůvkové“ nebo osvědčené kombinaci hruška − skořice. Máte-li naopak chuť na malé dobrodružství, vyzkoušejte například marmeládu „jahodové raffaelo“ snoubící jahody s kokosovým mlékem nebo luxusní pomerančovou marmeládu s likérem Hennessy, která překvapí i zkušené gurmety. Vybrat si můžete také z pestré palety lahodných pest, nakládaných hermelínů a dalších delikates, které se stanou hvězdou každé domácí party.

Malinová marmeláda je skvělá

Rukami pražské královny marmelád projdou všechny výrobky a je zřejmé, že je na cestu k zákazníkovi domů připravuje s láskou. Svědčí o tom i fakt, že si pro jejich odnos vybrala pevné papírové tašky. Je nám potěšením „oblékat“ dobroty paní Šindlerové do pětivrstvého papírového kabátu značky Topcraft®. Pokud se chcete o kouzelném světě domácích lahůdek dozvědět víc, navštivte http://www.marmelady.info/. A pokud vás zajímá, co naše papírové tašky dokážou udělat pro vás, přijďte na návštěvu k nám − postaráme se o vás vskutku královsky!