O nás

Taška tým

Tito lidé stojí za Pribehtasky.cz. Čtyři osoby, spousty nápadů a chuť se bavit prací.
K tomu, aby tento projekt vznikl, stačilo 23 emailů, 4 vzájemné telefonáty a jeden oběd v pizzerii.

Mirek VostrýMirek Vostrý
Ilustrátor
S nadšením jsem přijal možnost ilustrovat příběhy tašky. Kreslit komiksy byl můj klukovský sen a přesto, že už jich mám několik za sebou, na příběhy Tašky se těším.
Jsem zvědav, co vše s Taškou prožiji za dobrodružství. Miluji inteligentní humor, sám se o takový kreslený humor pokouším už od roku 1998 a jsem držitel 6 ti kreslířských rekordů. Vedle kreslených vtipů se věnuji ilustracím dětských publikací (knihy, komiksy, pexesa…)

Petr HrubošPetr Hruboš
Námětník
K Příběhu tašky mne inspiroval film. Jako kluk jsem chtěl být akčním hrdinou a kosmonautem. Nevydržím jediný den bez energy drinku a ke všemu možnému ve firmě rád tvořím myšlenkové mapy, kterými vždy dokonale vyděsím své kolegy. Jo a také vyrábím a prodávám papírové reklamní tašky. :)

Jakub HladkýJakub Hladký
Pilovač
Petrův nápad jsem vypiloval do současné podoby nad talířem chladnoucí pizzy. Nakonec jsem jí jedl studenou. Tou smrští nápadů, co vše se dá s Příběhem tašky dělat, jsem Petra griloval asi tak hodinu. Nakonec neodolal a pustili jsme se do toho. Mou hlavní prací je internetový marketing pro e-shopy a weby.

Lucie NeumannováLucie Neumannová
Písmenkářka
Maminka mě naučila číst, když mi byly čtyři roky, byl to prý jediný způsob, jak mě umlčet. Brzy mi knížky přestaly stačit, tak jsem začala psát. „Baživím“ (bavím a živím) se psaním reklamních textů, věčně něco hledám, bez knížky v kabelce si připadám jako nahá a máloco mě v poslední době nadchlo tak, jako Taštička a její dobrodružství.

Napsat komentář